Sukces Site Biznes Pojemniki składane Schoeller Allibert w branży handlu detalicznego

Pojemniki składane Schoeller Allibert w branży handlu detalicznego

5 min read
0
1,932
pudełka

Jedną z najważniejszych funkcji w handlu detalicznym pełnią różnego rodzaju opakowania. Służą do przechowywania towarów w punktach sprzedaży, a także zabezpieczania ich w transporcie. Znajdujące się w ofercie firmy Schoeller Allibert pojemniki składane zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie zminimalizować ryzyko uszkodzeń spowodowanych transportem wewnętrznym. Nadają się do użytku wielorazowego, dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia odpadów opakowaniowych Składane pojemniki Schoeller Allibert.

Firma oferująca pojemniki Schoeller Allibert słynie z ogromnego doświadczenia w realizacji różnego rodzaju usług dla przedsiębiorstw zajmujących się handlem detalicznym. Dotyczy to wielu branż i profili działalności, m.in. firmy wysyłkowych, sklepów sportowych, odzieżowych i spożywczych, a także platform e-commerce. Każdy pojemnik składany lub standardowy może być z powodzeniem dopasowany do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Producent pojemników Schoeller Allibert posiada w swojej ofercie na przykład pojemnik składany, który nadaje się do przewozu wózkiem. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza czas dostaw i skraca czas niezbędny do przygotowania zamówienia.

Oferta pojemników Schoeller Allibert

W branży owocowo-warzywnej na rynku handlu detalicznego, szczególną popularnością cieszą się niewielkie pojemniki składane Prelog. Są one powszechnie używane jako gotowe opakowania, wykorzystywane do układania towarów na półkach sklepowych. Natomiast w przypadku produktów przemysłowych, takich jak na przykład odzież, artykuły sportowe czy płyty CD, stosowany jest pojemnik składany typu Prelog CMB. Gwarantuje on maksymalne wykorzystanie pojemności oraz doskonałą ochronę zawartości, dzięki plombom zabezpieczającym oraz zintegrowanej pokrywie. Składane pojemniki Schoeller Allibert Maxipac i Magnum 800×600 to nowoczesne kontenery, idealne do ekspozycji i dostaw warzyw sypkich oraz artykułów przemysłowych. Pozwalają one na bezpośredni transport z magazynów do punktów sprzedaży.

Producent pojemników Schoeller Allibert

Opakowania, pojemniki składane i magazynowe, palety z tworzyw sztucznych oraz inne rozwiązania stosowane w branży handlu detalicznego to podstawa działalności firmy Schoeller Allibert. Wysokiej jakości produkty zapewniają konsumentom odpowiedni komfort robienia zakupów, ponieważ ułatwiają dostęp do towarów na pólkach. Szeroka gama pojemników składanych zaprojektowana została jednocześnie w taki sposób, aby skutecznie promować markę. Firma Schoeller Allibert cieszy się ogromnym powodzeniem w krajach skandynawskich oraz całej Wielkiej Brytanii. Tamtejsze przedsiębiorstwa związane z handlem detalicznym od lat wykorzystują oferowane przez nią produkty wielokrotnego użytku, zastępując tym samym mniej wydajne rozwiązania alternatywne. To również dzięki temu udało się w tych krajach znacząco obniżyć emisję śladu węglowego na pojemnikach i opakowaniach wykorzystywanych w branży detalicznej.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Biznes
Comments are closed.

Sprawdź również

Przewodnik po szybkim rozwodzie – jak najszybciej zakończyć małżeństwo

Rozwód to nie tylko trudna decyzja, ale także proces, który może być emocjonalnie wyczerpu…