Sukces Site Praca Wymarzona praca? Halupczok może okazać się twoim idealnym pracodawcą

Wymarzona praca? Halupczok może okazać się twoim idealnym pracodawcą

9 min read
0
2,257
praca

Proces poszukiwań oraz zmiana pracy często są dużym wyzwaniem i przeżyciem, generującym sporą dawkę stresu. Towarzyszy im zaniepokojenie powiązane z lękiem przed zmianą dotychczasowych warunków, poznaniem nowego środowiska, a czasami również branży. Coraz częściej słyszymy też o wypaleniu zawodowym, destrukcyjnie wpływającym na motywację i chęć dalszego zdobywania nowych zawodowych szczytów. Dlaczego więc z setek ofert, nie wyszukać pracy, do której będziemy zmierzać z niewymuszonym entuzjazmem? Przyjrzyjmy się firmie Halupczok, opiniom o pracy w niej i sprawdźmy czego możemy oczekiwać od pracodawcy, operującego w sektorze premium.

NA JAKĄ PRACĘ W HALUPCZOK MOŻEMY LICZYĆ?

Spędzając dwie trzecie każdego niemalże dnia w miejscu pracy, oczekujemy od warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę, czegoś więcej niż jedynie źródła dochodów o satysfakcjonującej wysokości. Poziom zadowolenia jest wynikiem zamiany powierzonego nam zadania – z przykrego obowiązku w ciekawe wyzwanie.

Pracodawca Halupczok to firma produkująca meble na wymiar, posiadająca 15-letnie doświadczenie w branży meblarskiej. Prężny wzrost sprzedaży z roku na rok owocuje otwarciem kolejnych salonów firmowych w kraju. Właściciel firmy stale w nią inwestuje, wzbogacając park maszynowy o nowe maszyny i nowoczesne technologie. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w uruchamianych nowych stanowiskach. Stabilna biznesowa pozycja na rynku meblarskim przyczynia się do poczucia komfortu pracy. Halupczok na dzień dzisiejszy liczy ponad 180 pracowników. Dzięki dobrej atmosferze w zespole firma posiada niski współczynnik rotacji. To właśnie relacje międzyludzkie są jednym z głównych czynników, które decydują o naszej chęci do pracy. Tutaj kierownictwo jest otwarte na opinie, Halupczok jako pracodawca słucha swoich pracowników, a brak utartych schematów otwiera im pole do uruchomienia swojej kreatywności. Wszystkie sugestie optymalizacji dzięki indywidualnemu podejściu są rozpatrywane i w odpowiednim czasie wdrażane. Pomaga to wszystkim wykonywać lepiej swoją pracę, ale przede wszystkim daje powody do dużej satysfakcji z posiadania realnego wpływu na rozwój przedsiębiorstwa. Firmie jest również obcy korporacyjny reżim, precyzyjnie nakazujący zachowanie w wyznaczony sposób, narzucający rutynę działania.

CO MOŻEMY ZYSKAĆ OD PRACODAWCY HALUPCZOK?

W branży meblarskiej istotne jest profesjonalne doradztwo, odpowiedni projekt oraz jakość wykonania. Pracodawca Halupczok inwestuje w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, szczególnie pionu handlowego i projektowego, oferując udział w szkoleniach branżowych. Wciąż udoskonalane umiejętności zatrudnionych przyczyniają się do tworzenia nowatorskich aranżacji meblowych oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek meblarski. W zależności od zakresu obowiązków pracownicy cieszą się satysfakcjonującym poziomem wynagrodzenia, a liczne szkolenia i wyjazdy warsztatowe stanowią dodatkowy bonus motywacyjny. Godziny pracy w Halupczok dostosowane są do wybranego stanowiska, przy czym nie obowiązuje system zmianowy, co może stanowić duży atut dla osób nieodnajdujących się w nocnym trybie pracy.

JAKĄ OPINIĄ HALUPCZOK CIESZY SIĘ JAKO PRACODAWCA?

Meblarstwo jest czwartym przemysłem w Polsce pod względem liczby zatrudnionych, jednak nadal brakuje ludzi chętnych do pracy w tej branży. Mając to na uwadze, pracodawca Halupczok tym bardziej optymalizuje warunki zatrudnienia i dostosowuje indywidualnie do pracowników godziny ich pracy, mając na względzie ich potrzeby. Ponieważ pracownik jest traktowany podmiotowo, a zarząd cechuje wyrozumiałość i skupienie na jednostce, panujące w zespole Halupczok opinie są pozytywne, a firma pod kątem zarządzania odbierana jest jako rodzinna. Ceniona jest tutaj kultura pracy oraz wzajemny szacunek co znacząco przekłada się na pozytywne relacje. Wszystko to owocuje długim stażem pracy członków zespołu. Wiele osób pracujących w Halupczok od lat, pozyskane doświadczenie przekuwa na awans zawodowy wewnątrz firmy. Firma szkoli również młodych adeptów sztuki stolarskiej, odbywających w zakładzie praktyki zawodowe. Po ich ukończeniu i spełnieniu formalnych wymogów edukacyjnych młodzi stolarze i lakiernicy, bo tych zawodów obecnie dotyczą praktyki, stają się pełnoprawnymi pracownikami Halupczok.

Praca w Halupczok to praca o jakiej wielu marzy. Czy potrzeba więcej powodów, dla których warto pracować w Halupczok?
Jeżeli nie, to zachęcamy do aplikowania już dzisiaj!
Można to zrobić w bardzo prosty sposób, wystarczą tylko 3 kroki.
1. Należy wejść na stronę z ofertami pracy http://meble-halupczok.pl/kariera
2. Po wybraniu oferty, wysłać swoje CV na adres e-mail: praca@meble-halupczok.pl
3. Teraz już wystarczy tylko zaczekać na kontakt ze strony firmy, w kwestii ustalenia spotkania.

Warto przeanalizować swoją motywację do pracy oraz chęci do wykonywania codziennych służbowych zadań i zweryfikować je z poziomem wewnętrznej satysfakcji. Być może przyczyni się to do podjęcia decyzji o zmianie pracy na taką, w której nieznany jest syndrom „poniedziałku”.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Praca
Comments are closed.

Sprawdź również

Przewodnik po szybkim rozwodzie – jak najszybciej zakończyć małżeństwo

Rozwód to nie tylko trudna decyzja, ale także proces, który może być emocjonalnie wyczerpu…