Sukces Site Firma Usługi księgowe Mitaxx – pełen profesjonalizm

Usługi księgowe Mitaxx – pełen profesjonalizm

5 min read
0
992
kalkulator

Gdy prowadzi się mikro lub małe przedsiębiorstwo, nie ma potrzeby zatrudniania w nim osoby wyznaczonej tylko do obsługi księgowości. Również i średniej wielkości biznesy coraz częściej rezygnują z tworzenia takiego stanowiska. Co w zamian? Mniejsze i średnie firmy chętnie sięgają po usługi w tym zakresie, oferowane przez liczne biura rachunkowe. Jeśli rozważasz nawiązanie współpracy z taką placówką, wówczas z wielu powodów warto polecić Mitaxx.

Dlaczego właśnie Mitaxx?

Mitaxx to biuro rachunkowe z długoletnim doświadczeniem, które zatrudnia wysokiej klasy, wykwalifikowanych specjalistów. O jakości świadczonych usług i profesjonalizmie świadczy specjalny, przyznany mu certyfikat Ministerstwa Finansów oraz liczne dyplomy wrocławskich uczelni. Samo biuro rachunkowe stawia na elastyczność – każdy klient traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem charakteru prowadzonego biznesu. Kolejna zaleta Mitaxx to bardzo szeroki wachlarz świadczonych przez biuro usług – w jego ofercie znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz karty podatkowej, a także  wszelkie sprawy związane z kadrami i płacami.

Warto do tego dodać, że Mitaxx ma bardzo konkurencyjne ceny, a często organizowane są różnego rodzaju promocje dla nowych i stałych klientów, np. firmy rozpoczynające współpracę z biurem mogą liczyć na usługi rachunkowe przez pierwsze 3 miesiące już od zaledwie… jednej złotówki! A obsługa kadrowo-płacowa zaczyna się od 29 PLN. Ceny za usługi dla klientów wyliczane są indywidualnie – wystarczy skontaktować się z biurem, aby poznać swoje!

Wrocław i okolice, a nawet dalej

Siedziba biura rachunkowego Mitaxx mieści się w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Ale świadczy ono usługi nie tylko dla firm ze stolicy Dolnego Śląska, ale także biznesów mających siedziby w całym województwie. Jeśli prowadzisz działalność poza nim, również możesz skorzystać z usług Mitaxx, ponieważ biuro prowadzi także obsługę firm online – jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, wówczas w specjalnie opracowanym systemie stworzysz swoje konto, poprzez które będziesz dokonywać wszelkiej wymiany dokumentów z biurem. Oczywiście możesz korzystać z tego rozwiązania również w sytuacji, gdy masz firmę we Wrocławiu lub jego okolicach – dzięki temu nie musisz odwiedzać go osobiście z każdą sprawą.

Mitaxx to pełen profesjonalizm, wygodna obsługa oraz atrakcyjne ceny – skontaktuj się z biurem rachunkowym już dzisiaj i zobacz, jaką ofertę może przygotować specjalnie dla Ciebie!

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Na co zwrócić uwagę podczas piaskowania?

Piaskownie to jeden z bardziej efektywnych sposobów czyszczenia różnego rodzaju powierzchn…