Sukces Site Firma Usługi księgowe Mitaxx – pełen profesjonalizm

Usługi księgowe Mitaxx – pełen profesjonalizm

5 min read
0
1,152
kalkulator

Gdy prowadzi się mikro lub małe przedsiębiorstwo, nie ma potrzeby zatrudniania w nim osoby wyznaczonej tylko do obsługi księgowości. Również i średniej wielkości biznesy coraz częściej rezygnują z tworzenia takiego stanowiska. Co w zamian? Mniejsze i średnie firmy chętnie sięgają po usługi w tym zakresie, oferowane przez liczne biura rachunkowe. Jeśli rozważasz nawiązanie współpracy z taką placówką, wówczas z wielu powodów warto polecić Mitaxx.

Dlaczego właśnie Mitaxx?

Mitaxx to biuro rachunkowe z długoletnim doświadczeniem, które zatrudnia wysokiej klasy, wykwalifikowanych specjalistów. O jakości świadczonych usług i profesjonalizmie świadczy specjalny, przyznany mu certyfikat Ministerstwa Finansów oraz liczne dyplomy wrocławskich uczelni. Samo biuro rachunkowe stawia na elastyczność – każdy klient traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem charakteru prowadzonego biznesu. Kolejna zaleta Mitaxx to bardzo szeroki wachlarz świadczonych przez biuro usług – w jego ofercie znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz karty podatkowej, a także  wszelkie sprawy związane z kadrami i płacami.

Warto do tego dodać, że Mitaxx ma bardzo konkurencyjne ceny, a często organizowane są różnego rodzaju promocje dla nowych i stałych klientów, np. firmy rozpoczynające współpracę z biurem mogą liczyć na usługi rachunkowe przez pierwsze 3 miesiące już od zaledwie… jednej złotówki! A obsługa kadrowo-płacowa zaczyna się od 29 PLN. Ceny za usługi dla klientów wyliczane są indywidualnie – wystarczy skontaktować się z biurem, aby poznać swoje!

Wrocław i okolice, a nawet dalej

Siedziba biura rachunkowego Mitaxx mieści się w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Ale świadczy ono usługi nie tylko dla firm ze stolicy Dolnego Śląska, ale także biznesów mających siedziby w całym województwie. Jeśli prowadzisz działalność poza nim, również możesz skorzystać z usług Mitaxx, ponieważ biuro prowadzi także obsługę firm online – jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, wówczas w specjalnie opracowanym systemie stworzysz swoje konto, poprzez które będziesz dokonywać wszelkiej wymiany dokumentów z biurem. Oczywiście możesz korzystać z tego rozwiązania również w sytuacji, gdy masz firmę we Wrocławiu lub jego okolicach – dzięki temu nie musisz odwiedzać go osobiście z każdą sprawą.

Mitaxx to pełen profesjonalizm, wygodna obsługa oraz atrakcyjne ceny – skontaktuj się z biurem rachunkowym już dzisiaj i zobacz, jaką ofertę może przygotować specjalnie dla Ciebie!

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Efektywność i rozwój biznesu dzięki usługom spedycyjnym – korzyści dla firm

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym, gdzie przedsiębiorstwa są coraz bardziej za…