Sukces Site Firma Szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów

Szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów

5 min read
0
885
kobieta

Na związane z finansami danej firmy decyzje wpływ mają różne osoby. Wśród nich również te, które na co dzień poruszają się w innych niż księgowość obszarach. Bezdyskusyjnie korzystne dla przedsiębiorstwa jest, by nabrały obycia z kwestiami finansowymi. Nie tylko po to, by skuteczniej oceniać zachodzące procesy i na tej podstawie podejmować skuteczne działania, ale też by sprawniej komunikować się z działami księgowości i controllingu. Idealnym rozwiązaniem jest udział w specjalnym szkoleniu.

Wyjątkowe podejście

Kluczowe dla efektywności takiego szkolenia jest to, by prowadził je ktoś nie tylko doskonale znający się na zagadnieniach finansowych i posiadający złożone doświadczenie na tym obszarze, ale też potrafiący w jasny sposób przekazać swą wiedzę i umiejętności osobom, które dopiero aspirują do biegłości w zakresie owych zagadnień. Wiedzą to specjaliści z Ośrodka Szkoleń i Informacji EFFECT. By przygotować takie właśnie warsztaty, nawiązali oni współpracę z uznanym praktykiem consultingu, którego umiejętności pedagogiczne potwierdza wieloletnie zatrudnienie na Uniwersytecie Ekonomicznym w charakterze wykładowcy i pracownika naukowego.

Rozległe podstawy merytoryczne i unikatowe podejście do słuchaczy, a także interaktywna formuła szkolenia wraz z możliwością pozyskania niezbędnych materiałów i przeprowadzenia konsultacji indywidualnych tworzą doskonałe warunki do podniesienia kwalifikacji, które przełożą się na sprawniejsze zachodzenie procesów wewnątrz firmy oraz poprawienie jej wyników finansowych.

Zakres szkolenia

Uczestnicy szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów nie tylko będą dzięki niemu lepiej i pełniej rozumieć owe procesy, ale też nauczą się analizy, oceny i interpretacji ujętych w różnej formie wskaźników finansowych, co pozwoli im podejmować tym lepsze, bardziej opłacalne z punktu widzenia przedsiębiorstwa decyzje. Poznają dogłębnie zasady racjonalnego gospodarowania zasobami firmy, a także mechanizmy zysku i rentowności oraz strategie opartych na tej podstawie działań krótko- i długofalowych.

Dla kogo?

Korzyści ze szkolenia wyniosą nie tylko przedstawiciele kadry kierowniczej podejmujący samodzielne decyzje w obszarach takich jak sprzedaż, logistyka, produkcja czy inwestycja, ale też członkowie zarządów, dyrektorzy oraz prezesi firm, a nawet główni księgowi i analitycy kosztów, którzy usystematyzują swoją wiedzę i będą mieli możliwość spojrzenia świeżym okiem na dotychczas prowadzone przez siebie działania. Tego typu warsztaty dedykowane są również osobom współpracującym z pionami finansowo-księgowymi, a także oczywiście menedżerom i doradzającym im specjalistom.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Samochód zastępczy do nauki jazdy

Ideą firmy Serwis4L jest zapewnienie pojazdu zastępczego do nauki jazdy po awarii mechanic…