Sukces Site Firma Szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów

Szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów

5 min read
0
1,115
kobieta

Na związane z finansami danej firmy decyzje wpływ mają różne osoby. Wśród nich również te, które na co dzień poruszają się w innych niż księgowość obszarach. Bezdyskusyjnie korzystne dla przedsiębiorstwa jest, by nabrały obycia z kwestiami finansowymi. Nie tylko po to, by skuteczniej oceniać zachodzące procesy i na tej podstawie podejmować skuteczne działania, ale też by sprawniej komunikować się z działami księgowości i controllingu. Idealnym rozwiązaniem jest udział w specjalnym szkoleniu.

Wyjątkowe podejście

Kluczowe dla efektywności takiego szkolenia jest to, by prowadził je ktoś nie tylko doskonale znający się na zagadnieniach finansowych i posiadający złożone doświadczenie na tym obszarze, ale też potrafiący w jasny sposób przekazać swą wiedzę i umiejętności osobom, które dopiero aspirują do biegłości w zakresie owych zagadnień. Wiedzą to specjaliści z Ośrodka Szkoleń i Informacji EFFECT. By przygotować takie właśnie warsztaty, nawiązali oni współpracę z uznanym praktykiem consultingu, którego umiejętności pedagogiczne potwierdza wieloletnie zatrudnienie na Uniwersytecie Ekonomicznym w charakterze wykładowcy i pracownika naukowego.

Rozległe podstawy merytoryczne i unikatowe podejście do słuchaczy, a także interaktywna formuła szkolenia wraz z możliwością pozyskania niezbędnych materiałów i przeprowadzenia konsultacji indywidualnych tworzą doskonałe warunki do podniesienia kwalifikacji, które przełożą się na sprawniejsze zachodzenie procesów wewnątrz firmy oraz poprawienie jej wyników finansowych.

Zakres szkolenia

Uczestnicy szkolenia z finansów dla menedżerów i niefinansistów nie tylko będą dzięki niemu lepiej i pełniej rozumieć owe procesy, ale też nauczą się analizy, oceny i interpretacji ujętych w różnej formie wskaźników finansowych, co pozwoli im podejmować tym lepsze, bardziej opłacalne z punktu widzenia przedsiębiorstwa decyzje. Poznają dogłębnie zasady racjonalnego gospodarowania zasobami firmy, a także mechanizmy zysku i rentowności oraz strategie opartych na tej podstawie działań krótko- i długofalowych.

Dla kogo?

Korzyści ze szkolenia wyniosą nie tylko przedstawiciele kadry kierowniczej podejmujący samodzielne decyzje w obszarach takich jak sprzedaż, logistyka, produkcja czy inwestycja, ale też członkowie zarządów, dyrektorzy oraz prezesi firm, a nawet główni księgowi i analitycy kosztów, którzy usystematyzują swoją wiedzę i będą mieli możliwość spojrzenia świeżym okiem na dotychczas prowadzone przez siebie działania. Tego typu warsztaty dedykowane są również osobom współpracującym z pionami finansowo-księgowymi, a także oczywiście menedżerom i doradzającym im specjalistom.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Przewodnik po szybkim rozwodzie – jak najszybciej zakończyć małżeństwo

Rozwód to nie tylko trudna decyzja, ale także proces, który może być emocjonalnie wyczerpu…