Sukces Site Firma Samochód zastępczy do nauki jazdy

Samochód zastępczy do nauki jazdy

5 min read
0
810
dacia

Ideą firmy Serwis4L jest zapewnienie pojazdu zastępczego do nauki jazdy po awarii mechanicznej. Nasza działalność została stworzona z myślą o potrzebach instruktorów jazdy i egzaminatorów WORD, którzy niejednokrotnie znajdują się w sytuacjach awaryjnych, przez które są zmuszeni przerywać lekcję lub egzamin na prawo z powodu niedyspozycji pojazdu. Nasze samochody zastępcze udostępniane są w możliwie najszybszym czasie, tak, aby można było spokojnie kontynuować jazdę z kursantem lub oficjalny egzamin.

Dlaczego warto skorzystać z usług Serwis4L?

Jednym z głównych powodów, dlaczego instruktorzy i egzaminatorzy decydują się na wynajem samochodu zastępczego w Serwis4L jest profesjonalizm, który wynika z korzystania z naszych usług. W razie wypadku, stłuczki lub innej czasowej niedyspozycji pojazdu, prowadzący kurs lub egzamin może przerwać jazdę i narazić kursanta na niepotrzebny stres i stratę czasu. Innym rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji jest kontakt z Serwis4L – niezwłocznie dostarczymy Ci pojazd dostosowany do potrzeb nauki jazdy. Wśród dostępnych modeli są: Toyota Yaris, Hyundai i20 oraz Kia Rio. Samochód zastępczy dostarczany jest na terenie całego kraju, bez żadnych dodatkowych kosztów, bez kaucji i bez limitu kilometrów. Dzięki nam, zyskasz w oczach swoich obecnych kursantów, na czym z pewnością zyska Twoja szkoła jazdy lub Twoja reputacja jako rzetelnego egzaminatora WORD.

Ile kosztuje wynajem samochodu zastępczego do nauki jazdy?

Wynajem samochodu zastępczego jest bezpłatny, a pojazd przysługuje Ci od dnia szkody do dnia, kiedy możliwe będzie korzystanie z Twojej elki. Dlaczego korzystając z usług Serwis4L nie zapłacisz ani złotówki? Wszelkie opłaty wynikające z najmu pojazdu zastępczego pokrywa polisa ubezpieczeniowa sprawcy kolizji i jego zakład ubezpieczeń. W przypadku, jeśli ubezpieczyciel nie zgodzi się na pokrycie wszystkich kosztów wynajmu pojazdu zastępczego do nauki jazdy, to i tak opłaty nie będą obciążały Ciebie, co gwarantuje umowa najmu oraz umowa cesji wierzytelności. Umowa nie traktuje też o naprawie pojazdu w ASO – pojazd możesz naprawić w dowolnym warsztacie samochodowym. Jeśli potrzebujesz polecenia dobrego fachowca w okolicy, zgłoś nam to podczas rozmowy, a my pokierujemy Cię do sprawdzonego mechanika.

Do kogo skierowana jest oferta Serwis4L?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto z powodu szkody lub czasowego przestoju pojazdu został zmuszony do zmiany eLki na samochód zastępczy do nauki jazdy. Z usług Serwis4L może skorzystać zatem każdy, niezależnie od tego czy jest właścicielem, leasingobiorcą, kredytobiorcą, czy instruktorem prowadzącym OSK. Już dzisiaj zapisz nasze dane kontaktowe – zgłoś się do nas mailowo, przez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub zadzwoń na numer telefonu i poznaj szczegóły wynajmu samochodu zastępczego. Już teraz zadbaj o profesjonalizm i klasę swojej działalności i przygotuj się na czas kłopotliwej sytuacji na drodze. Zapraszamy do kontaktu!

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Efektywność i rozwój biznesu dzięki usługom spedycyjnym – korzyści dla firm

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym, gdzie przedsiębiorstwa są coraz bardziej za…