Sukces Site Firma Samochód zastępczy do nauki jazdy

Samochód zastępczy do nauki jazdy

5 min read
0
653
dacia

Ideą firmy Serwis4L jest zapewnienie pojazdu zastępczego do nauki jazdy po awarii mechanicznej. Nasza działalność została stworzona z myślą o potrzebach instruktorów jazdy i egzaminatorów WORD, którzy niejednokrotnie znajdują się w sytuacjach awaryjnych, przez które są zmuszeni przerywać lekcję lub egzamin na prawo z powodu niedyspozycji pojazdu. Nasze samochody zastępcze udostępniane są w możliwie najszybszym czasie, tak, aby można było spokojnie kontynuować jazdę z kursantem lub oficjalny egzamin.

Dlaczego warto skorzystać z usług Serwis4L?

Jednym z głównych powodów, dlaczego instruktorzy i egzaminatorzy decydują się na wynajem samochodu zastępczego w Serwis4L jest profesjonalizm, który wynika z korzystania z naszych usług. W razie wypadku, stłuczki lub innej czasowej niedyspozycji pojazdu, prowadzący kurs lub egzamin może przerwać jazdę i narazić kursanta na niepotrzebny stres i stratę czasu. Innym rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji jest kontakt z Serwis4L – niezwłocznie dostarczymy Ci pojazd dostosowany do potrzeb nauki jazdy. Wśród dostępnych modeli są: Toyota Yaris, Hyundai i20 oraz Kia Rio. Samochód zastępczy dostarczany jest na terenie całego kraju, bez żadnych dodatkowych kosztów, bez kaucji i bez limitu kilometrów. Dzięki nam, zyskasz w oczach swoich obecnych kursantów, na czym z pewnością zyska Twoja szkoła jazdy lub Twoja reputacja jako rzetelnego egzaminatora WORD.

Ile kosztuje wynajem samochodu zastępczego do nauki jazdy?

Wynajem samochodu zastępczego jest bezpłatny, a pojazd przysługuje Ci od dnia szkody do dnia, kiedy możliwe będzie korzystanie z Twojej elki. Dlaczego korzystając z usług Serwis4L nie zapłacisz ani złotówki? Wszelkie opłaty wynikające z najmu pojazdu zastępczego pokrywa polisa ubezpieczeniowa sprawcy kolizji i jego zakład ubezpieczeń. W przypadku, jeśli ubezpieczyciel nie zgodzi się na pokrycie wszystkich kosztów wynajmu pojazdu zastępczego do nauki jazdy, to i tak opłaty nie będą obciążały Ciebie, co gwarantuje umowa najmu oraz umowa cesji wierzytelności. Umowa nie traktuje też o naprawie pojazdu w ASO – pojazd możesz naprawić w dowolnym warsztacie samochodowym. Jeśli potrzebujesz polecenia dobrego fachowca w okolicy, zgłoś nam to podczas rozmowy, a my pokierujemy Cię do sprawdzonego mechanika.

Do kogo skierowana jest oferta Serwis4L?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto z powodu szkody lub czasowego przestoju pojazdu został zmuszony do zmiany eLki na samochód zastępczy do nauki jazdy. Z usług Serwis4L może skorzystać zatem każdy, niezależnie od tego czy jest właścicielem, leasingobiorcą, kredytobiorcą, czy instruktorem prowadzącym OSK. Już dzisiaj zapisz nasze dane kontaktowe – zgłoś się do nas mailowo, przez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub zadzwoń na numer telefonu i poznaj szczegóły wynajmu samochodu zastępczego. Już teraz zadbaj o profesjonalizm i klasę swojej działalności i przygotuj się na czas kłopotliwej sytuacji na drodze. Zapraszamy do kontaktu!

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Firma
Comments are closed.

Sprawdź również

Wykorzystanie usług transportowych dla biznesu

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie efektywny transport to kluczowy element działalności…