Sukces Site Inwestycje Promiar – usługi geodezyjne na plus!

Promiar – usługi geodezyjne na plus!

3 min read
0
1,072
pracownik

Z usług geodezyjnych korzysta wiele osób. Są to przede wszystkim Ci, którzy zamierzają stawiać nowe domy i potrzebne jest im dokładne wymierzenie działki. Bardzo często zastanawiamy się, jak wybrać dobrego geodetę. Takiej osoby najczęściej szukamy albo w Internecie albo dowiaduje się, o dobrze świadczonych usługach od kogoś znajomego. Ja ostatnio szukałam geodety, który wymierzy mi działkę. Koleżanka podpowiedziała mi firmę, która świadczyła usługi u niej i była z ich wykonania bardzo zadowolona.

Nowoczesny sprzęt – precyzyjne pomiary!

Niedługo zamierzam zacząć budowę nowego domu. Działkę kupiłam dwa lata temu, jednak dopiero teraz zaczynam budowę. Na sprzedaż była duża działka, ale możliwy był również zakup jej połowy. Nie zamierzamy budować wielkiego domu, dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup połowy działki. Niestety jej podział przez geodetę należał do nas. Długo szukałam jakiegoś odpowiedniego biura geodezyjnego, które wykona usługi geodezyjne, nie tylko szybko i precyzyjnie, ale również w atrakcyjnej cenie.

dom

Doświadczony geodeta – idealne podejście do każdego klienta!

Jak już wspominałam koleżanka poleciła mi firmę Promiar. Geodeta szybko wyznaczył termin wykonania pomiarów. Pomimo tego, że pogoda nie dopisywała, to pan zajmujący się pomiarami zrobił to szybko i precyzyjnie. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona, bo firma ta dysponuje zaskakująco nowoczesnym sprzętem i to chyba dzięki temu usługa ta była wykonana szybko i wyniosła mnie tak tanio.

2

Myślę, że wybierając firmę geodezyjną należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim ważne jest to jakim poziomem wiedzy dysponuje osoba wykonująca usługi geodezyjne. Zwracam również uwagę na to, jakim sprzętem wykonywane są pomiary oraz w jakim czasie wykonuje się je. Z racji tego, że buduje dom, a wiadomo jest to spora inwestycja, to bardzo ważnym aspektem dla mnie jest również cena za wykonywane usługi. Firma Promiar spełniła moje oczekiwania i mogę ją polecić z czystym sumieniem!

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Inwestycje
Comments are closed.

Sprawdź również

Efektywność i rozwój biznesu dzięki usługom spedycyjnym – korzyści dla firm

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym, gdzie przedsiębiorstwa są coraz bardziej za…