Sukces Site Praca Jaki gatunek muzyki jest najpopularniejszy wśród imprez weselnych?

Jaki gatunek muzyki jest najpopularniejszy wśród imprez weselnych?

4 min read
0
1,580
wesele

Odpowiednio dobrany zespół muzyczny na wesele bądź DJ są gwarancją udanej zabawy do białego rana – właśnie takie jest założenie większości Par Młodych. Nic dziwnego – to jedyny taki dzień i noc w ich życiu. Więcej się nie powtórzy. Chcą więc, zapamiętać go na długo ale też zapewnić swoim gościom udaną zabawę. O ile przy wyborze zespołu kierują się własnymi preferencjami o tyle już przy ustalaniu szczegółów dbają o to, by pojawiła się muzyka odpowiednia dla każdego.

Jaka więc muzyka powinna zostać wybrana?

Decyzja trudna, zwłaszcza, że na takich imprezach weselnych potrafi spotkać się kilka pokoleń – od babć i dziadków, aż po młodsze kuzynostwo. Każdy z nich oczekuje innej muzyki, jednak zadaniem profesjonalnego zespołu jest zadbanie o każdego uczestnika. Muzyka na zabawach weselnych ale i innych zabawach tanecznych powinna być skoczna i rytmiczna – tak by goście sami chętnie ruszyli do tańca i nie trzeba było ich bardzo zachęcać. Zdecydowanie najskoczniejszymi i najbardziej rytmicznymi piosenkami na wesele okazują się być piosenki w rytmie disco-polo, które do tej pory nie wychodzi z mody. Nawet jeśli w domowym zaciszu twierdzimy, że nie słuchamy tego rodzaju muzyki, to na weselnych imprezach właśnie przy nich bawi się nam najlepiej.

Dlaczego nie coś poważniejszego?

Piosenki typu disco-polo czy też popularne hity jakie na co dzień możesz usłyszeć w radiu najlepiej wpadają w ucho – mają prostą melodię, często zabawny tekst. Wystarczy usłyszeć kilka zdań by ruszyć na parkiet i nie schodzić z niego przez całą noc.

Wielu jednak uważa, że piosenki w rytmie disco-polo jak Szalona – Boys’ów są mało eleganckie i nie mają większego sensu. Szukają utworów z przesłaniem, o romantycznej, wręcz poważnej atmosferze. Niestety, okazuje się, że taka muzyka nie dość, że nie zachęca do wspólnej zabawy to dodatkowo wprowadza ciężką atmosferę. A przecież w imprezach weselnych chodzi o wspólne śpiewy, wygłupy i udaną zabawę.

Zespoły muzyczne posiadają doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych i to im powinniście w tej kwestii zaufać.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Praca
Comments are closed.

Sprawdź również

Samochód zastępczy do nauki jazdy

Ideą firmy Serwis4L jest zapewnienie pojazdu zastępczego do nauki jazdy po awarii mechanic…