Sukces Site Inwestycje Dlaczego inwestycja w platformy parkingowe się opłaca?

Dlaczego inwestycja w platformy parkingowe się opłaca?

3 min read
0
2,991
parking

Liczba samochodów w Polsce stale rośnie, po ulicach jeździ ich coraz więcej, co jest przyczyną problemów związanych z brakiem miejsc parkingowych nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale również na osiedlach i w blokach mieszkalnych. Przed inwestorami więc duże wyzwanie, muszą sprostać oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa i zagospodarować przestrzeń, która pozwoliłaby im w pełni korzystać ze środowiska miejskiego.

Rozwiązaniem tego problemu są platformy parkingowe, dzięki którym możliwe jest zwiększenie powierzchni przeznaczonych na pojazdy. Największym ograniczeniem w stworzeniu odpowiedniej ilości miejsc parkingowych jest niedostateczna powierzchnia parkingu, jest ona zbyt mała, aby mogła np. pomieścić wszystkie pojazdy mieszkańców osiedla czy pracowników biura.

Platforma parkingowa zależna i niezależna

Wyróżnić możemy dwa rodzaje platform. Pierwszą jest platforma zależna, na którą warto się zdecydować w momencie, kiedy nie mamy dostatecznej ilości miejsca na zaparkowanie dwóch pojazdów. Przeznaczona jest ona na dwa samochody i można na nią wjechać zarówno przodem, jak również tyłem. Zyskujemy dwa razy więcej miejsca parkingowego przy niskich nakładach inwestycyjnych związanych z przygotowaniem obiektu do montażu.

Platforma niezależna sprawdza się w budynkach przynależących do hoteli i biur. Jej zaletą są niewielkie koszty utrzymania i, jak sama nazwa wskazuje, możliwość parkowania niezależnego. Dobrze sprawdzi się również w budynkach mieszkalnych. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo obsługi, co jest jej dużym atutem.

Produkcją platform zajmuje się m.in. firma Metaltech. Wykonuje je również na indywidualne zlecenie klienta, a także gwarantuje montaż platform i serwis.

Wzrost atrakcyjności obiektów handlowych

Klienci galerii handlowych, banków i instytucji publicznych cenią sobie nie tylko wysoką jakość usług, ale zwracają również uwagę na dodatkowe udogodnienia. Platformy parkingowe pozwalają zwiększyć przestrzeń przeznaczoną do parkowania pojazdów, a więc zmniejszają ryzyko braku miejsc dla klientów.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Inwestycje
Comments are closed.

Sprawdź również

Na co zwrócić uwagę podczas piaskowania?

Piaskownie to jeden z bardziej efektywnych sposobów czyszczenia różnego rodzaju powierzchn…