Sukces Site Inwestycje Dlaczego inwestycja w platformy parkingowe się opłaca?

Dlaczego inwestycja w platformy parkingowe się opłaca?

3 min read
0
3,302
parking

Liczba samochodów w Polsce stale rośnie, po ulicach jeździ ich coraz więcej, co jest przyczyną problemów związanych z brakiem miejsc parkingowych nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale również na osiedlach i w blokach mieszkalnych. Przed inwestorami więc duże wyzwanie, muszą sprostać oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa i zagospodarować przestrzeń, która pozwoliłaby im w pełni korzystać ze środowiska miejskiego.

Rozwiązaniem tego problemu są platformy parkingowe, dzięki którym możliwe jest zwiększenie powierzchni przeznaczonych na pojazdy. Największym ograniczeniem w stworzeniu odpowiedniej ilości miejsc parkingowych jest niedostateczna powierzchnia parkingu, jest ona zbyt mała, aby mogła np. pomieścić wszystkie pojazdy mieszkańców osiedla czy pracowników biura.

Platforma parkingowa zależna i niezależna

Wyróżnić możemy dwa rodzaje platform. Pierwszą jest platforma zależna, na którą warto się zdecydować w momencie, kiedy nie mamy dostatecznej ilości miejsca na zaparkowanie dwóch pojazdów. Przeznaczona jest ona na dwa samochody i można na nią wjechać zarówno przodem, jak również tyłem. Zyskujemy dwa razy więcej miejsca parkingowego przy niskich nakładach inwestycyjnych związanych z przygotowaniem obiektu do montażu.

Platforma niezależna sprawdza się w budynkach przynależących do hoteli i biur. Jej zaletą są niewielkie koszty utrzymania i, jak sama nazwa wskazuje, możliwość parkowania niezależnego. Dobrze sprawdzi się również w budynkach mieszkalnych. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo obsługi, co jest jej dużym atutem.

Produkcją platform zajmuje się m.in. firma Metaltech. Wykonuje je również na indywidualne zlecenie klienta, a także gwarantuje montaż platform i serwis.

Wzrost atrakcyjności obiektów handlowych

Klienci galerii handlowych, banków i instytucji publicznych cenią sobie nie tylko wysoką jakość usług, ale zwracają również uwagę na dodatkowe udogodnienia. Platformy parkingowe pozwalają zwiększyć przestrzeń przeznaczoną do parkowania pojazdów, a więc zmniejszają ryzyko braku miejsc dla klientów.

Załaduj więcej komentarzy
Load More By admin
Load More In Inwestycje
Comments are closed.

Sprawdź również

Efektywność i rozwój biznesu dzięki usługom spedycyjnym – korzyści dla firm

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym, gdzie przedsiębiorstwa są coraz bardziej za…